Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Inceput

In jos 
AutorMesaj
Reseeler
Admin



Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 19/04/2009

Inceput Empty
MesajSubiect: Inceput   Inceput EmptyVin Mai 01, 2009 5:04 pm

Deoarece suntem la inceput de drum nu avem inca cuparatori dar speram ca in viitorul apropiat sa avem clienti pe care sa-i ajutam la cumpararea de produse OFICIALE GARENA......Stiu ca multi dintre voi aveti unele semne de indoiala in privinta onorari plati dar tot ce pot sa fac acum este sa promit ca nu o sa dau tzepe cum multi dintre voi ati primit....Chiar si eu am trimis prin transfer bancar suma de 50ron si dupa confirmarea plati nu mi sa mai raspuns,de aceea vreau sa ajut comunitatea Garena din romania prin distibuirea de produse OFICIALE la niste preturi avantajoase,de exemplu garena-shop.ro distribuie poduse garena la niste preturi putin cam piperat chira daca acel user care le trimite este garena retailer si are unele facilitati cum ar fi:
-> 1 - 11% Extra Shell. (cumpara 100shel si poate primi pana la 110shell
-> Gratuita Publicitate în forumuri & client (in valoare de peste 100 de dolari pe lună).
si in momentul de fata cei de la garena au facut o promotie Inceput Be-the-top3-reseller-to-win-581x780
si din cate am vazut acel user este pe locul 2 deci cu putin ajutor din partea dumneavoastra si noi putem ajunge sa avem promoti dar bineinteles toatea aceste lucruri cu ajutorul dumneavoastra.......doresc sa specific ca am facut cerere de promovar ca retailer si sper ca in cel mai scurt timp cu putinta sa am acelee facilitati iar dumneavoastra sa va puteti bucura de ele.
Multumesc pentru incredera acordata
Sus In jos
http://iplay.wikiforum.ro
 
Inceput
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Clienti-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente